Kim jesteśmy?

Jesteśmy dystrybutorem produktów marki MEILAN. Meilan to producent rowerowych urządzeń outdoorowych GPS, oferujących bezprzewodowy transfer (BT / ANT + / WiFi / 4G) oraz akcesoriów oświetleniowych przeznaczonych do wszystkich typów  rowerów. Aktualnie Meilan koncentruje się na produkcji wysokiej klasy inteligentnych liczników rowerowych oraz innowacyjnego oświetlenia rowerowego. To młody zespół założony w 2012 roku mieszczący  się w Baoan, Shenzhen w Chinach. Współpracuje z wieloma lokalnymi i światowymi markami. Urządzenia i akcesoria Meilan zostały już docenione przez wielu użytkowników na całym świecie.

Każdego dnia Meilan zdobywa kolejnych zadowolonych cyklistów.

Co robimy?

Meilan skupia się na produkcji inteligentnych liczników i oświetlenia rowerowego oraz innych innowacyjnych akcesoriów rowerowych. Produkty Meilan to efekt pasji do kolarstwa.

Charakteryzuje je nowoczesny, modny design, wysoka jakość i niezawodne działanie. Wykorzystując inteligentne technologie GPS, transferu danych, źródeł światła i magazynowania energii. Dążą do zapewnienia  użytkownikom wygody i efektywności w zarządzaniu kondycją, treningami i osiągnięciami sportowymi a także bezpieczeństwem na drodze. Dzięki  urządzeniom Meilana możesz rejestrować swoje dane i udostępniać w aplikacjach sportowych, etc. W ten sposób Meilan realizuje swoje marzenie aby sport rowerowy był bardziej inteligentny i bezpieczniejszy. A bezpieczne uprawianie kolarstwa to  podstawowa dewiza firmy Meilan.

Jaka jest nasza wizja?

Rozwijaj swoją pasję do kolarstwa razem z nami.